Profesjonalne usługi koparko- ładowarką Przemysław Świerczyński

Nasze usługi

Jesteśmy specjalistami związanymi z pracami ziemnymi. Świadczone przez nas usługi zawsze są terminowe oraz profesjonalne. Znamy się na ziemi i wiemy jak się z nią obchodzić, by nie wywołać niepożądanych skutków. Wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie oraz szeroka wiedza wyróżniają nas wśród konkurencji. Do tej pory zaufało nam już wielu Klientów z całego województwa zachodniopomorskiego.
h

Oferujemy usługi z zakresu:

-wykopy pod fundamenty
-wykopy pod media
-wykopy pod zbiorniki
-wykopy pod stawy
-wykopy pod fundamenty wąskoprzestrzenne
-wykopy pod baseny
-wykopy pod przyłącza

Oferta

Oprócz tego nasza oferta to: wyburzenia budynków, melioracje, niwelacje terenów, równanie terenów, skarpowanie terenów, przygotowanie terenów pod budowę dróg, przygotowanie terenów pod budowę parkingów, przygotowanie terenów pod budowę placów, przygotowanie terenów pod budowę chodników oraz transport.

45527659_477862596068627_3392807903646711808_n
sw

Sprzęt

Do wykonywania prac wykorzystujemy nowoczesny sprzęt budowlany firmy JCB oraz wywrotki marki Mercedes Actros. Użytkowanie koparkoładowarek jest w pełni bezpieczne. Dzięki nim usługi realizujemy sprawnie i w określonym terminie. Sprzęt jest regularnie poddawany kontrolom technicznym, co przyczynia się do zmniejszenia prawdopodobieństwa awarii.